6 Mart 2018

Kredi Kartı ile Taksitli Saç Ekimi Yapılır mı?

Bilindiği gibi saç ekimi her keseye uygun bir tedavi yöntemi değildir. Birçok hastaya göre yüklü bir bedeli vardır. Türkiye'de en ucuz saç ekimi bile 2500-3000 liradan başlıyor. Hatta alanında tanınmış iyi ve deneyimli bir saç ekim uzmanına veya merkezine saç ektirecek olursanız, bu miktar 10 binin üzerine kadar çıkabiliyor.

Durum böyle olunca da saç ektirmeyi kafasına koymuş bazı hastalar farklı arayışlar içerisine girebiliyor. Her hasta saç ekimi için vereceği paraya toplu halde sahip olamıyor; bu nedenle kredi kartına taksitle saç ekimi yapan saç ekim merkezlerini araştırıyor.

Şayet siz de sadece kredi kartı ile taksitli saç ektirme düşüncesindeyseniz, size güzel haberlerimiz var; zira artık saç ekimi taksitle yapılabiliyor. Hatta saç ekimi 12 taksit şeklinde düzenleyen birçok saç ekim merkezi mevcut.

Kredi Kartına Taksitle Saç Ekimi Yapan Saç Ekim Merkezleri

2018 yılı itibarıyla artık neredeyse tüm saç ekim merkezleri sizlere kredi kartı ile taksitli saç ekimi olanağı sunuyor. Burada tüm merkezlerin adını vermeyeceğiz; ancak emin olmanız açısından, bizim de taksit imkanı sunduklarından emin olduğumuz bazı merkezleri aşağıda listeledik. İşte saç ekimini kredi kartına taksitle yapan bazı saç ekim merkezleri:

-Esteworld
-Este Center
-Estethica
-Estetrend

Düşündüğünüz Saç Ekim Merkezine Sorun!

Her ne kadar birçok klinik size bu imkanı sunuyor olsa da, düşündüğünüz veya karar verdiğiniz ekim merkezini arayarak size böyle bir imkan sağlayıp sağlamadıklarını bizzat sorun. Hatta mümkünse taksit sayısını arttırmaları için diretin; çünkü 6 taksitle saç ekimi yapan klinikler de 12 ay taksitle saç ekimi yaptıran klinikler de mevcut.

Neden Taksitle Saç Ekimi?

Az önce de belirttiğimiz gibi ülkemiz bir zenginler ülkesi değil. Saç ekimi fiyatlarının çok uçuk geleceği birçok hasta var. Onca parayı biriktirmek de çok kolay değil. Ancak her ay belli bir ödeme gücü olan hastalar için en mantıklısı kredi kartı ile saç ektirmektir.

Pazarlık Stratejilerini Kullanın!

Arkadaşlar, saç ekimi fiyatları, öyle altın fiyatları gibi sabit değildir. Şayet pazarlık yapma becerileriniz varsa, pazarlık yapmaktan çekinmeyin. Hem size sunulan fiyat konusunda hem de taksit konusunda pazarlığınızı yapmaya çalışın. Hepinize bol saçlı günler diliyoruz.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönderme