5 Temmuz 2017

Saç Ektiren Ünlüler 2017

Saç ektiren ünlü Türkler kervanına son yıllarda onlarca ünlü şarkıcı, sanatçı, dizi ve sinema oyuncusu katıldı. Bu ünlülerden kimisi saç ektirdiğini sır gibi saklarken, kimisi de bunu açıkça dile getirdi; hatta boy boy fotoğraflarını yayınladı. Bu sayfamızda saç ekimi yaptıran en ünlü Türkleri sizler için bir araya getirdik.

Çoğu web sayfasında, saç ektiren ünlüler haberlerinde protez saç yaptıran ünlüler de verilmiş. Biz, protez saç yaptıran ünlüleri başka bir sayfada tekrar derleyeceğiz. Aşağıda fotoğrafları olan ünlüler, sadece saç ektirmiş olan ünlülerdir. 2017 yılında da birçok ünlü saç ektirdi. Sizler için saç ektiren ünlülerin son halini de yayınlamaya çalıştık ki aradaki farkı görebilesiniz.

Saç ekiminin ne olduğunu merak eden okuyucularımız için kısa bir açıklama yapmak yerinde olacaktır: Saç ekimi, kişinin kendi saçları ile yapılmaktadır. Kafanın arkasında bulunan saçlar kökünden alınarak özel cihazlarla kel bölgelere ekilir ve bu ekilen saçlar bir daha dökülmez. Şimdi saç ektiren ünlüler Türkiye adlı yazımızın ayrıntılarına geçelim:

1- Turabi Saç Ektirdi

Survivor adlı yarışma ile tanıdığımız, Survivor All Star ile de zirveye ulaşan ve milyonlarca izleyicinin beğenisini kazanan Turabi Çamkıran saç ektirdi. Yarışmadan da hatırlayacağınız gibi, Turabi'nin saçları önlerden seyrekleşmiş ve alnı da iyice açılmıştı. Geçirdiği başarılı bir saç ekim ameliyatından sonra saçlarına tekrar kavuştu. Son hali çok iyi denebilecek düzeyde. Saç ekimi de gayet doğal görünüyor ve kendisine yakışmış.

saç ektiren türk ünlüler 2018
Saç Ektiren Ünlüler 1
2- Metin Yıldız Saç Ektirdi

BKM - Çok Güzel Hareketler Bunlar adlı güldürü programları ile tanınan, daha sonra çeşitli dizi ve sinema filmlerinde de boy gösteren Metin Yıldız da saç ektirdi. Alanında Türkiye'de ün yapmış olan saç ekim uzmanı Serkan Aydın'a saç ektiren Metin Yıldız gülümseyen fotoğraflarını da paylaşmayı ihmal etmemiş.
saç ektiren türk ünlüler 2018
Saç Ektiren Ünlüler 2
3- Arda Kural Saç Ektirdi

Zamanında gençlik dizilerinin en sevilen ve beğenilen oyuncularından birisi olan Arda Kural da saç ektiren ünlüler kervanına katıldı. Hem önden hem de yanlardan saçları iyice seyrekleşen Arda Kural çareyi saç ektirmekte buldu. Arda Kural da tıpkı birçok ünlü isim gibi, Serkan Aydın'a saç ektirdi.
saç ektiren türk ünlüler 2018
Saç Ektiren Ünlüler 3
4- Cahit Berkay Saç Ekimi

Yaptığı müziklerle hepimizin gönlünde taht kuran Cahit Berkay, geç de olsa saç ekimi yaptırdı. 71 yaşında saç ektirdi haberleri ile gündeme oturdu. Aslında insanın mutlu eden şeyleri yapmanın yaşı da yoktur. Kendisinin böyle bir isteği varmış ve cesaret edip bu işe girişmiş. Kendisini tebrik ediyor ve ünlü müzisyenimize uzun ömürler diliyoruz.
saç ektiren türk ünlüler 2018
Saç Ektiren Ünlüler 4
5- Şevket Çoruh Saç Ekimi

Arka Sokaklar dizisinde oynayan, daha önce ''İnşaat'' gibi sinema filmlerinde de başarılar elde eden Şevket ÇORUH nam-ı diğer Mesut Komiser de Serkan Aydın'a saç ektiren ünlü Türklerden birisi. Saçları seyrekleşen Şevket Çoruh'a, saç ekiminin yakışacağını düşünüyoruz.
saç ektiren türk ünlüler 2018
Saç Ektiren Ünlüler 5
6- Egemen Bağış Saç Ektirdi

Ünlü siyasetçi Egemen Bağış, saç ekiminden sonra çok değişen ünlülerden bir tanesi. Daha önceki kel ve bıyıklı fotoğraflarını görenler, gözlerine inanamıyor. Bir insan saç ekimi ile bu kadar mı değişir? Egemen Bağış değişmiş, adeta gençleşmiş.
saç ektiren türk ünlüler 2018
Saç Ektiren Ünlüler 6
7- Mustafa Sandal

Şarkıcı Mustafa Sandal, daha önce de vücudunu zımparalatması ile gündemdeydi. Kendisinin saç ektirdiği de bilinmekte. Ancak saç ektirdiğinde zaten kel sayılmadığı için kendisinde belirgin bir fark göremiyoruz.
saç ektiren türk ünlüler 2018
Saç Ektiren Ünlüler 7
8-  Oğuzhan Koç Saç Ektirdi

Hem BKM- Çok Güzel Hareketler Bunlar programı ile hem de çıkardığı şarkı ve albümler ile kendisini çok sevdiren Oğuzhan Koç, saçsız bölgelere saç ektirdi, böylece alın çizgisini önlere taşıdı. Gayet başarılı bir operasyon geçiren ünlü, bu haliyle daha da yakışıklı olmuş.
saç ektiren türk ünlüler 2018
Saç Ektiren Ünlüler 8
9- Murat Boz Saç Ektirdi

Önlerden çok kafanın tepe bölgesinde seyrekleşmeler başlayan Murat Boz da saç ektirdiği. Geçirdiği operasyon ile seyrek olan saçlarını sıklaştırdı.
saç ektiren türk ünlüler 2018
Saç Ektiren Ünlüler 9
10- Hakan Yılmaz Saç Ektirdi

''Ayrılsak da Beraberiz'' dizisi ile tanıdığımız Teoman rolündeki Hakan Yılmaz, ilk saç ektiren Türk ünlülerden bir tanesi. Saç ekim tekniklerinin çok da gelişmediği bir dönemde saç ektirmesine rağmen, saçları çok doğal duruyordu.
saç ektiren türk ünlüler 2018
Saç Ektiren Ünlüler 10
11- Gökhan Özen Saç Ektirdi

Döneminin en tanınan pop şarkıcılarından olan Gökhan Özen de saç ektiren ünlüler kervanına ilk katılanlardan birisiydi.
saç ektiren türk ünlüler 2018
Saç Ektiren Ünlüler 11
12- Yılmaz Erdoğan

Ünlü showman, tiyatro v sinema oyuncusu Yılmaz Erdoğan da bu teknoloji ve tıp nimetinden faydalanan ünlülerden bir tanesi. Senelerce önce çekilmiş olan bu fotoğrafı ile son halini karşılaştırırsanız aradaki farkı görebilirsiniz.
saç ektiren türk ünlüler 2018
Saç Ektiren Ünlüler 12
13- Tamer Karadağlı

''Çocuklar Duymasın'' dizisinin sevilen yüzü Haluk yani Tamer Karadağlı da sıklaştıma operasyonu geçirenlerden birisi. Saç ekimi öncesi ve sonrası fotoğraflarına baktığınızda farkı görebilirsiniz.
saç ektiren türk ünlüler 2018
Saç Ektiren Ünlüler 13
14- Yalın

Saçları önlerden dökülen Yalın da saç ekerek eski saçlarına kavuşan diğer bir ünlümüz. Saç ektiren ünlüler öncesi sonrası fotolardan anlayabiliriz.
saç ektiren türk ünlüler 2018
Saç Ektiren Ünlüler 14
15- Fikret Kuşkan

Daha önce saçları seyrek ve alnı geniş olan Fikret Kuşkan, saç ektirdikten sonra çok değişen ünlüler arasında.
saç ektiren türk ünlüler 2018
Saç Ektiren Ünlüler 15
16- Acun Ilıcalı Saç Ekimi

Türkiye'nin en başarılı programcılarından birisi olan Acun Ilıcalı da saç problemini ortadan kaldırmak için saç ektirdi. Acun'un eski fotoğraflarına bakarsanız daha iyi anlarsınız. aşağıdaki foto, saç ektirilmiş hali; ancak aynı zamanda saç toppiği de kullandığı için saçlar çok daha gür görünüyor.
saç ektiren türk ünlüler 2018
Saç Ektiren Ünlüler 16

17- Memduh ÜN Saç Ektirdi

İlerlemiş yaşına rağmen saçlarına kavuşmak isteyen Memduh ÜN de saç ekimi yaptıran Türk ünlülerden bir tanesi. Yeni saçları kendisine gayet yakışmış. Zaten kendisi de halinden son derece memnun. Öz güveninin bu şekilde arttığını ifade ediyor.
öncesi
sonrası

18- Mustafa Denizli Saç Ekimi

Mustafa Denizli de yine saç ektiren ünlülerden biri. Saç ekimi öncesi ile sonrası arasında belirgin bir fark olmasa da, yeni hali daha iyi duruyor sanırım. Mustafa Denizli saç ekmimi öncesi ve sonrası fotoğrafları aşağıda.
öncesi
sonrası

19- Mahmut TUNCER Saç Ekimi Yaptırdı

Saç ektridiğini gizlemeyen, aksine ekim anında bile kameralara poz veren Mahmut Tuncer de saç ekimi yaptırarak yeni saçlarına kavuşmuştur.
Mahmut Tuncer Saç Ekimi Öncesi
Mahmut Tuncer Saç Ekimi Sonrası


Değerli okurlar, saçsızlık sorunu yaşayan ve saç ektirmeye karar veren hastaların yaptığı ilk şeylerden bir tanesi saç ektiren ünlülerin ilk ve son hali fotolarına bakmaktır. Türkiye'de saç ektiren ünlüler arasında daha çok kişi var; ancak en tanınmışlarını bu sayfada verdik. Bir de peruk yani protez saç yaptıran ünlülerimiz var, onu da başka bir çalışmada derleyeceğiz.

1 yorum:

  1. Mahmut Tuncer neden saç ektirmiş ki... Zaten adamın saçları varmış.

    YanıtlaSil