26 Ağustos 2017

Acun Ilıcalı Saç Ekimi

Kendisini ve başarısını hayranlıkla izlediğimiz Acun Ilıcalı'nın saç ektirip ektirmediği, birçok kişinin merak konusu. Doğrusu benim de saç ektirmeye karar vermeden önce en çok araştırdığım ünlü isimlerden biriydi kendisi. Acun'un saç ektirdiği söyleniyordu ve saçları da gayet güzel görünüyordu. Peki Acun saç ektirdi mi, Acun nerede saç ektirdi, Acunun saçları protez mi yoksa saç ekimi mi, toppik kullanıyor mu?
acun saç ektirdi
Acun
acunun kel hali
Acun IlıcalıAcun Ilıcalı'nın saç ekimi ile ilgili türlü türlü rivayetler var. Kimisi protez saç yaptırdığını, kimisi saç ektirdiğini, kimisi ise sadece saç toppiği kullandığını söylüyor. Ben de yeni bir akım getireyim dedim. Acun, iyi bir saç ekimi yaptırmış; ama yanı zamanda da toppik kullanıyor. Nerede saç ektirdiği konusunda ise bir netlik yok. Sadece yurt dışında ektirdiği dedikoduları var.

Acun Ilıcalı Kimdir?

Acun 1969 yılında Edirne'de dünyaya geldi. Aslen Erzurumlu olduğu bilinmektedir. Acun Ilıcalı'nın hayat hikayesi gerçekten de insanı çok şaşırtıyor. Örneğin henüz 19 yaşında iken evlendiğini biliyor muydunuz? Yahut İngilizce Öğretmenliği bölümünden 7 yılda mezun olamadığını? Acun, anne ve babasını kendisi hnüz çok genç iken bir trafik kazasında kaybetti. Kendisi de motor kazası geçirdi ve arkasında oturan arkadaşı hayatını kaybetti. Kendi koluna ise platin takıldı; yani ölümden döndü.

Daha sonraları ilk defa Beşiktaş spor kulübünün muhabirliğini yaptı. Acun Firarda programı ile tüm ülkeye nam saldı. Şimdilerde yaptığı programlarla da zaten ülkeyi kasıp kavuruyor.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönderme