27 Ağustos 2017

Bulut Aras Protez Saç Ektirdi

Yeşilçam'ın ünlü ve yakışıklı oyuncularından biri olan Bulut ARAS'ı hepiniz tanırsınız. Daha önce saç ektiren ve protez saç kullanan ünlüler başlığı altında onu da belirtmiştik. Bulut ARAS'ın saç ekimini merak edenler için kısa bir açıklama yazısı yazalım istedik.

Aşağıda Bulut ARAS'ın önceki ve sonraki hallerinin resimlerini verdik. Arada belirgin bir farkın olduğunu, yeni saçlarının onu gerçekten de gençleştirdiğini görüyorsunuz. Peki, bu saç ekimi mi yoksa protez saç mı? İşte, saç ektirmeyi düşünenlerin akıllarına gelen ilk sorulardan birisi budur. Araştırmaya yeni başlamış biri genellikle protez saç ile saç ekimi arasındaki farkı bilmez. Bu nedenle özellikle saç ektiren ünlülerin fotolarını incelerken kendi saçlarının da öyle olacağını hayal eder.

bulut aras kel hali
Bulut Aras Eski Hali

bulut aras protez saç
Bulut Aras Yeni Hali
Yukarıda gördüğünüz durum, saç ekimi değildir. Bulut Aras saç ektirmemiş, protez saç yaptırmıştır. Protez saç kişinin kendi saçı olmadığı için istendiği kadar sık, gür olabilmektedir. Ancak saç ekiminde olduğu gibi saçlar uzamaz veya ağarmaz.

Bir tür peruk olarak düşünülebilir. Saç ektirdiği bilinip çok gür saçlara sahip olan ünlülerin çoğu protez saç kullanan ünlülerdir. Bulut Aras da protez saç kullanan Türk ünlülerden birisidir.

Değerli site ziyaretçilerimiz, saç ekimi konusunda aklınıza takılan tüm soruları bize çekinmeden sorabilirsiniz. Tüm sorularınızı içtenlikle cevaplayacağımızdan emin olabilirsiniz. Hepinize gür saçlar dileriz.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder