25 Ağustos 2017

Tarkan Saç Ekimi Saç Ektirdi mi?

Megastar Tarkan, Türkiye'nin de en beğeniler sanatçılarından biri. Karizması, sanatı ve yakışıklılığıyla birçok kişinin beğenisini kazanmış durumda. Tarkan'ın saç ekimi de merak konuları arasında. Tarkan saç ektirdi  mi, Tarkan saç ekimini nerede yaptı, Tarkan'ın kel hali var mı, saç ekimi öncesi resimleri, sonrası resimleri var mı ve daha birçok soru, arama motorlarında sorulmuş durumda.

Çeşitli internet haber sitelerinde, saç ektiren ünlüler arasında Tarkan da gösterilmiş. Söylenenlere göre Tarkan saç ekimini yurt dışında yaptırmış. Saçları gayet doğal ve güzel görünüyor.

tarkan saç ekimi
Tarkan Saç ekimi

tarkan protez saç
Tarkan eski hali

saç ektiren ünlüler
Tarkan saç ekimi sonrası

tarkan yeni hali
Tarkan Son Hali

Tarkan'ı tam olarak kel hali ile hiç görmedik. Zaten kendisi hiçbir zaman tam olarak kel olmadı. Genişleyen alın kısmında sıklaştırma işlemi yaptırdığı biliniyor.

Bu arada Tarkan protez saç kullanıyor diyenler de var. Ne kadar doğru bilemeyiz. Tarkan ile ilgili bildiğimiz tek bir şey var ki gerçek anlamda bir sanatçı kendisi. Kimseyi hor görmeyen, halkı ile bir olan, gerektiğinde sivrilen ve sanat halk içindir anlayışını benimsemiş gerçek bir sanatçı...

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder