27 Ağustos 2017

Yılmaz Erdoğan Saç Ekimi Yaptırdı

Çoğu kişi, saç ektirmeye karar verdikten sonra, saç ektirdiği bilinen ünlü kişilerin önceki ve sonraki hallerini merak edip görmek ister. İnternet ortamında saç ekimi öncesi ve sonrası fotoğrafları çoktur; ancak bu kişiler genellikle tanınmadığı için, gerçek olup olmadıkları bilinmez.

Oysa saç ektiren ünlülerin eski hallerini de yeni hallerini de biliriz. Bu nedenle onların öncesi ve sonrası resimleri bizim için önemlidir. Arama motorlarında Yılmaz Erdoğan saç ektirdi, Yılmaz Erdoğan saçsız hali, kel hali, nerede saç ektirdi gibi birçok arama yapılmış. Demek ki onun da saçları merak ediliyor. Yılmaz Erdoğan saç ekimi konusunda onun eski ve yeni fotoğraflarını yayınladık. Buyurun Yılmaz Erdoğan'ın eski hali ve yeni hali:

yılmaz erdoğan saç ektirdi
Yılmaz Erdoğan Eski Hali
yılmaz Erdoğan saçsız mı
Yılmaz Erdoğan Yeni Hali

İşte, ünlü komedyenin saç ekimi öncesi ve saç ekimi sonrası fotoları. Kendisine her türlü yakışıyor; ama doğrusu saç ekimi daha iyi duruyor. Böyle ünlü ve sevilen şahısların saç ektirmesi bir başka güzel. İnsanlar arasında saç ekimine karşı duyulan ön yargılar daha iyi kırılıyor böylece.

Eskiden saç ektirenlerle alay edilirken, şimdilerde nerede ektirdin, nasıl yapılıyor, ben de düşünüyorum gibi karşılıklar alınıyor. Yılmaz Erdoğan saç ekiminde, alın çizgi biraz geriye alınmış. Yaş itibariyle de böyle olması iyi. Kel olan bölgeye ve ensedeki saçların durumuna göre, alın çizgisi daha öne de alınabiliyor.

Saç Ekimi Neden Yapılmalı?

Değerli ziyaretçiler saç ekimi artık estetik zevk için yapılan bir operasyondan çok bir sağlık sorununu gidermek için yapılan bir işlemdir. Saç dökülmesi başlı başına bir sağlık sorunudur. Böyle bir sağlık sorununun da elbette ki tedavisi yapılmalıdır. Tamamen dökülen saçları tedavi etmenin en iyi yolu da saç ekimidir.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder