12 Kasım 2017

Cansu Dere Burun Estetiği

Cansu Dere burun estetiği yaptırdı mı? Cansu Dere burnu estetik mi? Çok mu merak ettiniz? Madem geldiniz, Cansu Dere burnu estetik mi değil mi sorusuna cevap bulalım. Bu arada Cansu Dere ile ilgili bilgiler verelim.

Cansu Dere Kimdir?

1980 Ankara doğumlu olan ünlümüz oyuncu, manken ve sunucudur. Önceleri manken iken oyunculuğa soyunmuş ve başarılı bir oyuncu olmayı da başarmıştır. Ailesi Yunanistan gçömenidir. Gençlik yıllarının büyük bir bölümü İzmir’de geçmiştir. Kanal D’nin düzenlemiş olduğu güzellik yarışmasında üçüncülük ödülü kazandı.

İstanbul Üniversitesi Arkeoloji bölümü yarıda bırakmıştır. O da birçok Arkeolog mezunu gibi asıl mesleğini icra etmemiş başka sektörlere yönelmiştir. Ekranlarla tanışması 2000 yılına denk gelmektedir. İlk sunuculuğunu ise Çocuk ve Müzik adlı programda gerçekleştirmiştir. Ayrıca birçok farklı TV kanalında çeşitli programların sunuculuğunu da üstlenmiştir.

En çok tanındığı dizi ise Ezel’dir. Bu dizide canlandırdığı Eyşan karakteri ile dikkatleri üzerine çekmiştir. Etkin bir şekilde rol aldığı sinema filmleri şunlardır: Behzat Ç. Seni Kalbime Gömdüm, El Yazısı, Yahşi Batı, Acı Aşk, Son Osmanlı Yandım Ali.

Rol aldığı diziler ise sırasıyla şunlardır: Metropalas, Alacakaranlık, Avrupa Yakası, Güz Yangını, Sıla, Ezel, Altın Kızlar, Muhteşem Yüzyıl, Beyaz Gece.

Cansu Dere'nin Burnu Estetik mi?

Cansu Dere estetik amaçlı burun ameliyatı yapmıştır.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönderme